NICHOLAS MARKOVITCH. "Gandria; lake of Lugano", litografi, signerad Marc.
422337. NICHOLAS MARKOVITCH. "Gandria; lake of Lugano", litografi, signerad Marc.
Litografin är utgiven av Stehil Fréres S.A Zurich Schweiz som även har ensamrätt (copyright) till utgivningen av bladet. tagna a tergo från bladet, har m.a.o. examinerat
Även utgivarna, och att de har ensamrätt
till editionen, stod angivet på bladets baksida.
31 x 21, 5 cm.
31 x 21, 5 cm.