OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sittande modell, olja på duk, osignerad.

4222883. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Sittande modell, olja på duk, osignerad.

70X55 cm, rammått 72x57 cm
A tergo påskrift: "Målarduk, K Marlin, Enskede".

Bruksskick, med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

70X55 cm, rammått 72x57 cm

Bruksskick, med lagning.

Antal besök: 200