LLUÍS AMER. Stilleben.

LLUÍS AMER. Stilleben.
4222804. LLUÍS AMER. Stilleben.

Litografi
Signerad, daterad 2001 och numrerad 104/190
54x71 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
54x71 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 241