4222801. ENRIQUE JOSÉ BASTER. ”Heminventering”.
Akvarell och akryl på papper
Winsor & Newton torrtätning och filigran
Signerad, titeln och daterad 2005. På baksidan, signerad, titeln, daterad och teknisk (akryl, kartong)
76x56,5 cm.
Akvarell och akryl på papper
76x56,5 cm.