ENRIQUE JOSÉ BASTER. ”Heminventering”.

4222801. ENRIQUE JOSÉ BASTER. ”Heminventering”.

Akvarell och akryl på papper
Winsor & Newton torrtätning och filigran
Signerad, titeln och daterad 2005. På baksidan, signerad, titeln, daterad och teknisk (akryl, kartong)
76x56,5 cm.

Små veck i hörnen. På baksidan, akvarelltester.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Akvarell och akryl på papper
76x56,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
M02
Antal besök: 108