RAMON SANVISENS. Landskap.

RAMON SANVISENS. Landskap.
4222796. RAMON SANVISENS. Landskap.

Litografi
Signerad och motiverad ”P.A.”
45,5x57,5 cm.

I gott skick. Små kinks. Små fläckar på baksidan.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Litografi
Signerad och motiverad ”P.A.”
45,5x57,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 240