ELIS RYDBERG. "Zebraryttaren", färglitografi, signerad samt numrerad.

422270. ELIS RYDBERG. "Zebraryttaren", färglitografi, signerad samt numrerad.

Enligt uppgift självporträtt.
50 x 42 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt uppgift självporträtt.
50 x 42 cm.

Antal besök: 1 285