DIVERSE, 8 delar, FLASKSCHATULL och 3 FLASKOR, 1800-tal, SKRIVBORDSUPPSATS, marmor, 1900-tal, LUFFARARBETE, 1800-tal.

42227. DIVERSE, 8 delar, FLASKSCHATULL och 3 FLASKOR, 1800-tal, SKRIVBORDSUPPSATS, marmor, 1900-tal, LUFFARARBETE, 1800-tal.

Schatull, höjd ca 22 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Schatull, höjd ca 22 cm.

Skador.

Antal besök: 586