EYVOR BRUNNER. "VILANDE FASSBINDER, HUND".

4222666. EYVOR BRUNNER. "VILANDE FASSBINDER, HUND".

Signerad och daterad 1994, olja på duk, betitlad à tergo med etikett, 88x99 cm, ram av ek, 90x101 cm.

Ram med något hantringsslitage.

Tema

Vårkvalitén 2025

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Vårkvalitén 2025

Antal besök: 1 188