KARAFF samt 2 KONJAKGLAS, graverat glas.

4222648. KARAFF samt 2 KONJAKGLAS, graverat glas.

Karaff, höjd: ca 26 cm
Glas, höjd: 8 cm.

Bruksslitage. Repor i botten på karaff och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff, höjd: ca 26 cm
Glas, höjd: 8 cm.

Antal besök: 128