STOLAR, teak, 6 stycken, möjligen Troeds, Bjärnum, 1960-tal.

422261. STOLAR, teak, 6 stycken, möjligen Troeds, Bjärnum, 1960-tal.

Rygghöjd 80 cm.

Bruksslitage
Någon mycket liten fläck på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 80 cm.

Bruksslitage

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 328