Gomér & Andersson Linköping
Silver & Metall
Övriga metallföremål
STÖVELKNEKT i form av kräfta. Metall, England. 1900-talets andra hälft.
422236. STÖVELKNEKT i form av kräfta. Metall, England. 1900-talets andra hälft.
Längd 27 cm.
Yt- och bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 27 cm.
Yt- och bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 253