KOMMOD, 18/1900-tal.

KOMMOD, 18/1900-tal.
422202. KOMMOD, 18/1900-tal.

Längd 67 cm
Bredd ca 37 cm
Höjd 82 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Inskription finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!
422202. KOMMOD, 18/1900-tal.

Längd 67 cm
Bredd ca 37 cm
Höjd 82 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Inskription finnes.

Antal besök: 328