JAMES RIZZI (1950-2011). Taxi för två.

4222026. JAMES RIZZI (1950-2011). Taxi för två.

James Rizzi (1950-2011), Taxi for Two, 3D färgserigrafi, 2010, signerad och numrerad, daterad och titeln i tryckbäraren, exemplar 6/350, ca. 6 x 9 cm, med displayram ca. 23 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 324