BLOMBORD, teak med insats i plåt, 1900-talets andra hälft.

422180. BLOMBORD, teak med insats i plåt, 1900-talets andra hälft.

Längd 130, bredd 40, höjd 40 cm.

Slitage, insats med färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 230