PELARBORD / KLAFFBORD med låda, mahogny, 18-/1900-tal.

422179. PELARBORD / KLAFFBORD med låda, mahogny, 18-/1900-tal.

Höjd 78 cm, bredd 69 cm, längd 90 cm, längd med klaffar 127 cm.
Förgyllda delar.
Låda på en sida.

Defekter, fläckar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllda delar.
Låda på en sida.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 041