- vintage design manschettknappar - 835 silver.

4221749. - vintage design manschettknappar - 835 silver.

ett par, stämplade, handgjorda, ca. 29 x 16 mm, rörlig silverboll ca. 7 mm diameter, totalvikt ca. 12 g.

små tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

små tecken på slitage.

Antal besök: 115