VATTENTUNNA, koppar, 1900-tal.

4221733. VATTENTUNNA, koppar, 1900-tal.

Tvådelat lock med knopp och handtag i mässing.
Höjd ca 52, diameter 47 cm.

Bruksslitage. Bucklor. Viss smuts och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 52, diameter 47 cm.

Antal besök: 218