FIGURIN OCH LJUSSTAKAR, vitmetall och nysilver, 5 delar, 1900-tal.

422170. FIGURIN OCH LJUSSTAKAR, vitmetall och nysilver, 5 delar, 1900-tal.

Höjd 14,5-23 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14,5-23 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 647