VAS, glas, Ingeborg Lundin, Orrefors, signerad.

422165. VAS, glas, Ingeborg Lundin, Orrefors, signerad.

Höjd 28 cm.

Repor, viss beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Repor, viss beläggning.

Antal besök: 4 009