HERRCYKEL, 1900-talets första hälft.

422153. HERRCYKEL, 1900-talets första hälft.

28 tum. Pakethållare medföljer.

Slitage, renoverad, lagning på sadel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 319