LJUSKRONA, majolika, Italien, 1900-tal.

422146. LJUSKRONA, majolika, Italien, 1900-tal.

Höjd inkl. kedja 120 cm.

Prismor utbytta. Nagg. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. kedja 120 cm.

Antal besök: 735