ÖVERKAST, Virkat, 1900-tal.samt stormhatt.

42213. ÖVERKAST, Virkat, 1900-tal.samt stormhatt.

c:a 220X240 cm. Klassisk stormhatt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 033