EMALJSKYLT, "Lyons Cakes", 1900-tal.

422111. EMALJSKYLT, "Lyons Cakes", 1900-tal.

Diameter 43 cm.

Slitage, skador, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 43 cm.

Slitage, skador, ytsmuts.

Antal besök: 973