Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
GEORGES DAYEZ. Olja på duk. " La pianiste", signerad Dayez.
42210. GEORGES DAYEZ. Olja på duk. " La pianiste", signerad Dayez.
50 x 60 cm.
Något repig.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 60 cm.
Något repig.
Göteborgs Auktionsverk
3 748