BYRÅ med stenskiva, olika träslag/intarsia, rokokostil, 1900-tal.

422047. BYRÅ med stenskiva, olika träslag/intarsia, rokokostil, 1900-tal.

Tvålådig, mässingsbeslag.
En nyckel.
Höjd 75 cm.
Bredd 79.
Djup 45 cm.

Blekt och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tvålådig, mässingsbeslag.
En nyckel.
Höjd 75 cm.
Bredd 79.
Djup 45 cm.

Blekt och slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 812