STOL, rokoko, 1700-tal.

STOL, rokoko, 1700-tal.
4220276. STOL, rokoko, 1700-tal.

Höjd 96, sitthöjd 43, bredd 46,5, djup 49 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage,
bortskrapad färg, förstärkning med vinkeljärn undertill, något ostabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat bruksslitage,

Antal besök: 166