MICHAËL BIHAIN. Skrivbord, "Libri", Swedese.

4220269. MICHAËL BIHAIN. Skrivbord, "Libri", Swedese.

Skrivytan ca 59 cm djup och 76 cm bredd, arbetshöjd ca 78 cm. Höjd 228 cm.

Bruksslitage. Märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 671