BYGGSATS, plast, TITANIC, Craft - USA, skala 1:350, 1980-tal.

421953. BYGGSATS, plast, TITANIC, Craft - USA, skala 1:350, 1980-tal.

Originalkartong: längd 78 cm, bredd 27 cm, höjd 9,5 cm.
Byggsatsen oanvänd.
Bruksanvisning medföljer.

Byggsatsen oanvänd i nyskick.
Kartongen har slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Byggsatsen oanvänd.
Bruksanvisning medföljer.

Byggsatsen oanvänd i nyskick.
Kartongen har slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 396