ÄLDRE BROSCH, silver, delvis förgylld.

4219404. ÄLDRE BROSCH, silver, delvis förgylld.

Vikt 7,2 gram, mått 45x34 mm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt 7,2 gram, mått 45x34 mm.

Bruksslitage.

Antal besök: 125