SKRIN, allmoge, 1700/1800-tal.

421904. SKRIN, allmoge, 1700/1800-tal.

Trä, beslag av smide. Ca. längd 27, bredd 22, höjd 21 cm.

Åldersrelaterat slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 934