JULES SCHYL. Kvinnomodell, etsning.

4218997. JULES SCHYL. Kvinnomodell, etsning.

Signerad J Schyl, ca 20x15 cm (37x31).

Jules Schyl (1893–1977)

Tema

Modellerna i konsten

Gör en kostnadsfri värdering!

Jules Schyl (1893–1977)

Tema

Modellerna i konsten

Antal besök: 566