UTOMBORDARE, Volvo Penta 39, 1900-tal.

4218661. UTOMBORDARE, Volvo Penta 39, 1900-tal.

Volvo Penta, No 032132938, Uppsala Sweden.
Höjd 100 cm, mått 25 x 40 cm.

Sprucket plastskydd, fläckar, märken, repor, bruksslitage. Ej funktionstestad, inga garantier lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 100 cm, mått 25 x 40 cm.

Antal besök: 875