TELEFON, äldre modell, 1900-tal.

4218556. TELEFON, äldre modell, 1900-tal.

Höjd 33 cm, bredd 22 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm, bredd 22 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 159