PLÅTSKYLT, Primus Gasol, 1900-tal.

4217533. PLÅTSKYLT, Primus Gasol, 1900-tal.

47,5x36,5 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

47,5x36,5 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 146