ARTEMI BORDAS. Landskap.

ARTEMI BORDAS. Landskap.
4217053. ARTEMI BORDAS. Landskap.

Olja på duk
Signerad och daterad 1946
37x71,5 cm.

Åldrad lack. Guldmålad träram. Inte undersökt utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
Signerad och daterad 1946
37x71,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 186