COLLIER, förgyllt silver med granater.

421699. COLLIER, förgyllt silver med granater.

Längd 41 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 41 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 814