EVA ALEXANDROWA. Cirkus, akvarell, signerad och daterad 1945.

421663. EVA ALEXANDROWA. Cirkus, akvarell, signerad och daterad 1945.

26 x 26 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 26 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 531