Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EVA ALEXANDROWA. Cirkus, akvarell, signerad och daterad 1945.
421663. EVA ALEXANDROWA. Cirkus, akvarell, signerad och daterad 1945.
26 x 26 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 26 cm.
ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 240