KARMFÅTÖLER, ett par, nyrenässans, 1800/1900-tal.

421631. KARMFÅTÖLER, ett par, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Valnöt. Svarvade ben samt svarvade stolpar i rygg. Stoppad sits och rygg.

Senare lack. Bruksslitage samt smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 874