SOFFBORD, idegran, 1900-tal.

421602. SOFFBORD, idegran, 1900-tal.

Längd utfälld 114 cm, bredd 86 cm, höjd 46 cm.

Slitage, skivan går ej att ta loss.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 345