MARC CHAGALL. EFTER. Jour de printemps, osignerad färglitografi 1972.

421587. MARC CHAGALL. EFTER. Jour de printemps, osignerad färglitografi 1972.

Ramstorlek 55 x 44 cm.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 55 x 44 cm.

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 1 561