ELIS RYBERG. "Mosebacke torg", färglitografi, signerad och numrerad 188/360.

42156. ELIS RYBERG. "Mosebacke torg", färglitografi, signerad och numrerad 188/360.

Motiv ca 44 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Elis Ryberg (1919–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

Motiv ca 44 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Elis Ryberg (1919–1985)

Antal besök: 4 962