CORGI 2 stycken röda VW 1200, Safari.

421561. CORGI 2 stycken röda VW 1200, Safari.

1:43.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1:43.

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 995