OLLE OLSSON HAGALUND. Flicka i Paris hållandes duvor, färglitografi med dedikation, signerad.

421558. OLLE OLSSON HAGALUND. Flicka i Paris hållandes duvor, färglitografi med dedikation, signerad.

Provtryck, ramstorlek 71 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 948