VAGNSHJUL, trä och smide.

VAGNSHJUL, trä och smide.
4215311. VAGNSHJUL, trä och smide.

Diameter 70cm.

Slitage och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 70cm.

Slitage och lagningar.

Antal besök: 229