Bl.a. La Vie De Voltaire 1787.
Historia Liturgica: Eller En Kort Beskrifning Om Den Förändring I Religion, 1745.
Christophori Cellarii historia universalis breviter ac perspicue exposita, in antiquam
1714
Höjd ca 14-23 cm.
Slitage, skador, fläckar, ej genomgångna, skador.
1714
Höjd ca 14-23 cm.