Soffbord/Droppformat soffbord, travertin, 1980-tal.

4214795. Soffbord/Droppformat soffbord, travertin, 1980-tal.

Soffbord/soffbord av travertin, droppformad bordsskiva,
Mått ca.: h 43,5 cm, B 119 cm, djup 70 cm.

Åldersanpassade tecken på användning och gnidning, partiella repor, bordsskivan gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 350