BÖCKER, 12 st, 1700-tal.

BÖCKER, 12 st, 1700-tal.
4214653. BÖCKER, 12 st, 1700-tal.

Bl.a. Svenska Academiens Handlingar 1787.
Ryggens höjd ca 20-24 cm.

Slitage, skador, ej genomgånget, texter på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggens höjd ca 20-24 cm.

Antal besök: 249