VERKTYG, 6 delar, 1900-tal.

VERKTYG, 6 delar, 1900-tal.
4214649. VERKTYG, 6 delar, 1900-tal.

Bland annat spikutdragare, EJ, Uhr, Kungsör.
Yxa, Per, Hejar smide, Eskilstuna.
Längd ca. 15-52 cm.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad, ej fullständigt genomgånget, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 15-52 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 248