BESTICK, 12 dlr., silver, Finland, 1900-tal, modell Chippendale.

4214582. BESTICK, 12 dlr., silver, Finland, 1900-tal, modell Chippendale.

Bestående av: 6 bordsgafflar, 6 bordsknivar (blad i rostfritt stål). Längd ca 18-21 cm, vikt exkl. knivar 251 g, inkl. knivar 665 g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 187