BÖCKER, 4 st, 1700-tal.

BÖCKER, 4 st, 1700-tal.
4214507. BÖCKER, 4 st, 1700-tal.

Bl.a. Les soirees de quelques religieuses
Histoire de la derniere revolution de suede.
Letter a M:gr Visconti Sur, La Revolution Arrivee En Suede 1772/1772

Höjd ca 17 cm.

Slitage, skador, fläckar, ej genomgångna, text på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.

Antal besök: 288